O artyście

Witam nazywam się Mago Bartosz Szubert

Występuję na scenie od dzieciństwa, gdyż pochodzę z rodziny iluzjonistów. Moi rodzice stworzyli słynny w latach 90tych na arenie międzynarodowej duet iluzji - Duo Batrix. Zainspirowany pracą rodziców zdecydowałem się pójść w  ich ślady. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sztuce iluzji przekazane przez rodziców i znajomych iluzjonistów oraz kilkunastotysięczna ilość występów pozwoliły mi stworzyć pokazy – Mago Magic Show -  zawierające triki klasyczne oraz takie, w których zastosowanie mają nowoczesne, pionierskie rozwiązania. Podczas swoich pokazów tworzę niewiarygodny nastrój, w którym wszystko staje się możliwe. Najbardziej lubię występować dla dużej publiczności, nawet na kilka tysięcy osób, podczas dużych eventów plenerowych, czy też imprez firmowych. Niemniej jednak w repertuarze posiadam całą gamę pokazów odpowiednich także na wesela, urodziny, jubileusze, pokazy dla dzieci oraz pokazy mini trików przy stolikach. Jako jeden z nielicznych w Polsce występuję również w dużej iluzji w duecie, gdzie rekwizyty o dużych rozmiarach idealnie nadają się na prestiżowe wydarzenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawsze potrafię dostosować pokaz do publiczności oraz wielkości imprezy. W Polsce występowałem dla wielu znanych marek, w wielu miastach, dla licznych agencji eventowych. Poza krajem miałem okazję zaprezentować swoje pokazy w Niemczech, na Malcie czy wyspach greckich. Dwukrotnie wziąłem udział w programie Mam Talent, za każdym razem otrzymując 3xTak.

Poza sztuką iluzji przez szesnaście lat zawodowo trenowałem pływanie. Z wykształcenia jestem magistrem w zakresie zarządzania oraz inwestycji i nieruchomości. Obecnie jestem przedsiębiorcą prowadzącym działalność w różnych branżach oraz członkiem Pomorskiego Klubu Biznesu. Inspirują mnie historie ludzi sukcesu, stąd stałem się także współtwórcą pierwszej w Polsce książki 100 autorów pt.:  „Mistrzowie, czyli 101 inspirujących historii ludzi sukcesu”.

Opinie GoogleOpinie FacebookOpinie Trójmiasto

101 inspirujących historii sukcesu

Partnerzy:

Klienci:

Mam Talent

Pokaz do programu Mam Talent stworzyłem bardziej dla śmiechu. Pojawiłem w skrzyni dwie kukły, które zatańczyły polkę stając nawet na krześle i z niego spadając, stosując przy tym figurę podłoga - gleba :). Na końcu z owych lalek wyskoczyłem ja we własnej osobie. Pokaz ten miał zadziwić i rozbawić publiczność, co myślę, że się udało, gdyż usłyszałem od Jury 3xTak. Usłyszałem od Jury również takie opinie:
,,Wyszły mi gały, opadła szczęka i na końcu pojawił się uśmiech, było wszystko”
powiedziała Małgorzata Foremniak.
,,Jak on się tam znalazł? To się nie wydarzyło?!”
stwierdził Agustin Egurrola.
„Trwaj w tym Twoim śnie - 3 razy na Tak.”  
podsumowała Agnieszka Chylińska.

Pokaz z Mam Talent
Mago Magic Show Bartosz Szubert Mam Talent
Mam Talent, Poznań, fot. TVN/Mirosław Sosnowski

Call Now Button
PolandEnglishGermanUnknown